Tarih | Başl.Saati | BitişSaati | Etk.Yeri | Açıklama |
22.05.2024, Çarşamba
|
13:00
|
18:00
|
Konferans Salonu
|
Yasemin Han Sever, anasınıfı, anneler günü etkinliği.
|
19.04.2024, Cuma
|
09:00
|
16:00
|
Sancar Maruflu Bilim Merkezi Çiğli Astronomi Havacılık ve Uzay Kampüsü Cordilion Taypark Binicilik Okulu
|
2G ve 2H şubelerinin gezi etkinliği. Öğretmenler: Süreyya Avcıoğlu, Gülay Bulut.Çocukların gözlem, mantık, yaratıcılık, hayal gücü ve beğeni duygusunun oluşmasına ve gelişmesine katkıda bulunmak ve çocuklara ait olduğu kültürü öğretmek
|
22.03.2024, Cuma
|
08:30
|
16:00
|
Atatürk Müzesi, Uşşakizade Köşkü, İnciraltı Sualtı Gemi Müzesi
|
2B (Aysun Yılmaz, 2E (Ayşe Şimşek) , 2F (Saime Büyüktapu) Şubelerinin İzmir Turu Gezi Etkinliği
|
21.03.2024, Perşembe
|
13:00
|
17:30
|
Karşıyaka Evrensel Çocuk Merkezi
|
Erman Özdemir 1D, Alpaslan Uluağaç 3C Şubeleri; Öğrencileri, eğlendirerek eğitici faaliyetler yapmalarını sağlamak.
|
19.03.2024, Salı
|
09:00
|
16:00
|
Okul bahçesi
|
Çanakkale Savaşları Gezici Müzesi Etkinliği.
|
15.03.2024, Cuma
|
14:00
|
15:30
|
Konferans Salonu
|
Saime Büyüktapu, 2F, Veli Toplantısı.
|
15.03.2024, Cuma
|
09:00
|
16:00
|
Kadifekale, Agora, Asansör, Uşşakizade Köşkü, İnciraltı
|
Fatma Çınar Gül 4C, Aysun Kozan 4F, Hatice Altınağaç 4G şubelerinin İzmir Şehir Turu.
|
14.03.2024, Perşembe
|
09:50
|
11:10
|
Konferans Salonu
|
Yusuf Çetin; 2D; Veli Toplantısı..
|
13.03.2024, Çarşamba
|
11:00
|
12:50
|
Konferans Salonu
|
Alper Denizli; 1A; Veli Toplantısı.
|
13.03.2024, Çarşamba
|
09:40
|
11:00
|
Konferans Salonu
|
Kılıçhan Okulmuş; 2A; Veli Toplantısı
|
12.03.2024, Salı
|
09:00
|
16:00
|
Konferans Salonu
|
Çömlek atölyesi etkinliği; OAB koordinatörlüğünde yapılacak....
|
11.03.2024, Pazartesi
|
09:00
|
16:00
|
Konferans Salonu
|
Çömlek atölyesi etkinliği; OAB koordinatörlüğünde yapılacak....
|
7.03.2024, Perşembe
|
11.30
|
12.30
|
Konferans Salonu
|
Gülay Bulut, 2-H veli toplantısı
|
7.03.2024, Perşembe
|
09:00
|
17:00
|
Kadifekale, Asansör, Uşşakizade Köşkü, İnciraltı Sualtı Gemi Müzesi
|
4A Şubesi; Öğrencilere, yaşadıkları şehrin tarihi ve kültürel yerlerini tanıtmak.
|
7.03.2024, Perşembe
|
08:00
|
09:20
|
Konferans Salonu
|
Musa Bolat; 2C; Veli toplantısı.
|
6.03.2024, Çarşamba
|
13:00
|
14:30
|
Konferans Salonu
|
Yeşilay Haftası Bilgilendirme Semineri; 3. Sınıf Öğrencilerine Yöneliktir. Koordinatör Çiğdem Aydın, Tülay Ateş
|
6.03.2024, Çarşamba
|
08:30
|
17:30
|
Kadifekale, Asansör, Uşşakizade Köşkü, İnciraltı Sualtı Gemi Müzesi
|
4D, 4E Şubeleri; Öğrencilere, yaşadıkları şehrin tarihi ve kültürel yerlerini tanıtmak.
|
5.03.2024, Salı
|
11:30
|
12:50
|
Konferans Salonu
|
Süreyya Avcıoğlu, 2G, Veli Toplantısı.
|
1.03.2024, Cuma
|
13:00
|
14:30
|
Konferans Salonu
|
Feyza KALKAN; 3D; Veli Toplantısı
|
1.03.2024, Cuma
|
13:00
|
16:00
|
Kütüphane
|
İstiklal Marşımızı okuma yarışması Final
|
1.03.2024, Cuma
|
12:00
|
13:00
|
Konferans Salonu
|
Zennube Odabaşı Oğur; Bilinçli ve Güvenli Teknoloji Kullanımı Veli Eğitimi
|
29.02.2024, Perşembe
|
13:00
|
16:00
|
Kütüphane
|
İstiklal Marşımızı okuma yarışması 4. Sınıf
|
29.02.2024, Perşembe
|
12.30
|
13.30
|
Konferans Salonu
|
4 H Veli Toplantısı
|
29.02.2024, Perşembe
|
11:30
|
12:30
|
Konferans Salonu
|
Nurcan Tarakçı; 1E; Veli Toplantısı.
|
28.02.2024, Çarşamba
|
13:00
|
16:00
|
Kütüphane
|
İstiklal Marşımızı okuma yarışması 3. Sınıf.
|
28.02.2024, Çarşamba
|
13:00
|
14.00
|
Konferans Salonu
|
Gülay Bulut; 2-H VELİ TOPLANTISI
|
27.02.2024, Salı
|
13:00
|
16:00
|
Kütüphane
|
İstiklal Marşını okuma yarışması ikinci sınıf.
|
27.02.2024, Salı
|
11:30
|
12:50
|
Konferans Salonu
|
Ayşe Şimşek; 2E; Veli Toplantısı
|
26.02.2024, Pazartesi
|
13:00
|
16:00
|
Kütüphane
|
İstiklal Marşı Okuma Yarışması: Ana sınıfları ve 1. Sınıflar
|
23.02.2024, Cuma
|
17:00
|
17:50
|
Konferans Salonu
|
Ahu Özlem Yayık; 3A; Veli Toplantısı
|
23.02.2024, Cuma
|
14:30
|
15:30
|
Konferans Salonu
|
Bülent Güler; 3/G; Veli Toplantisi
|
23.02.2024, Cuma
|
13:00
|
14:00
|
Konferans Salonu
|
Gülay Bulut; 2H; Veli Toplantısı
|
22.02.2024, Perşembe
|
14:30
|
15:30
|
Konferans Salonu
|
Tülay Ateş; 3E ; Veli Toplantısı
|
22.02.2024, Perşembe
|
13:30
|
14:30
|
Konferans Salonu
|
Emine Ekici; 3H; Veli Toplantısı
|
22.02.2024, Perşembe
|
11.30
|
12.30
|
Konferans Salonu
|
4- F Veli Toplantısı
|
22.02.2024, Perşembe
|
09:30
|
10:30
|
Konferans Salonu
|
4- G veli Toplantısı
|
21.02.2024, Çarşamba
|
14.40
|
15.40
|
Konferans Salonu
|
Alpaslan Uluağaç; 3C; Veli Toplantsı
|
21.02.2024, Çarşamba
|
13.00
|
14.30
|
Toplantı Salonu
|
Feray Gürüre; 3F; Veli Toplantısı
|
20.02.2024, Salı
|
13:00
|
14:30
|
Konferans Salonu
|
Mehmet Yunus Dinçer; 3B; Veli Toplantısı.
|
20.02.2024, Salı
|
12:00
|
13:00
|
Kütüphane
|
Akıl ve Zeka Oyunları Okul Turnuvası
|
20.02.2024, Salı
|
09:30
|
10:30
|
Konferans Salonu
|
Fatma Çınar Gül; 4C; Veli Toplantısı
|
20.02.2024, Salı
|
08:00
|
09:30
|
Konferans Salonu
|
Sezgin Yağcı; 4A; Veli toplantısı.
|
19.02.2024, Pazartesi
|
13:00
|
14:30
|
Konferans Salonu
|
Aysun Yılmaz;2B; Veli Toplantısı
|
19.02.2024, Pazartesi
|
09:00
|
16:00
|
Okul bahçesi
|
İFET Çocuk oyunları okul seçmeleri, Buca Gençlik ve Spor Müdürlüğü öğretmenleri tarafından yapılacak.
|
15.02.2024, Perşembe
|
11:30
|
12:50
|
Konferans Salonu
|
Türkan Salim; 4E; Veli Toplantısı
|
13.02.2024, Salı
|
09:30
|
11:00
|
Konferans Salonu
|
Fatma Demirkol Kırtık; 4D; Veli Toplantısı
|
12.02.2024, Pazartesi
|
11:45
|
12:59
|
Konferans Salonu
|
Erman Özdemir; 1D; Veli Toplantısı
|
12.02.2024, Pazartesi
|
09.30
|
11.10
|
Konferans Salonu
|
Çiğdem Aydın; 1F; Veli Toplantısı
|
9.02.2024, Cuma
|
13:00
|
14.00
|
Konferans Salonu
|
REHBER ÖĞRETMENLER; Seçmeli derslerle ilgili veli bilgilendirme toplantısı.
|
9.02.2024, Cuma
|
11:00
|
12:30
|
Konferans Salonu
|
Emine Vatansever; 1C; Veli Toplantısı
|
|